Napište nám lekarna@lekarnanova.cz

Reklamační řád

V souladu se Zákonem č. 367/2000 Sb. § 53 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

 

Reklamační řád:

 

  1. Kupující má možnost vrátit celou zásilku, která je úplná a nepoškozená. Může tak učinit bez udání důvodu do 14 dnů po obdržení zboží. Kupující vrátí zboží i s fakturou, která bude stornována.
  2. V dalším případě má kupující právo uplatnit zákonnou reklamaci v době 24 měsíců od zakoupení zboží.
  3. Část zásilky, kterou kupující objednal omylem, má možnost vrátit taktéž do 14 dnů na adresu odesílatele. Kupující zaplatí celou fakturovanou částku a peníze za vrácené zboží mu budou poslány obratem po vyřízení reklamace, nejpozději však do 14 dnů, převodem na účet. Hotovost či úhradu složenkou poskytnout nelze.
  4. Pokud kupující u dodaného výrobku poruší originální obal, není možné takové zboží prodávajícímu vrátit – prodávající z hygienických a bezpečnostních důvodů na zboží s porušeným originálním obalem pohlíží jako na zboží dále nepoužitelné.
  5. Všechny zásilky jsou pojištěny a dopravce za zboží ručí. Při dodání zásilku překontrolujte před dopravcem a v případě poškození obalu zásilky ihned s dopravcem sepište protokol o poškození a zásilku nepřebírejte.V případě, že chcete odstoupit od své objednávky a zboží vrátit, prosím kontaktujte nás e-mailem, ve kterém uveďte číslo objednávky a produkt, na který chcete reklamaci či odstoupení od smlouvy uplatnit. 

 

ADVIN base s.r.o. neodpovídá za správnost textu. Za kompletní obsah e-shopu odpovídá jeho provozovatel. Texty je možné editovat v administraci e-shopu.