Napište nám lekarna@lekarnanova.cz

Doprava a platba

Doprava a platba

Chceme, aby pro vás byl nákup produktů na e-shopu Lékárny Nova co nejpohodlnější. Nabízíme vám proto několik možností doručení a způsobů platby.

 

Můžete proto využít osobní odběr v lékárně nebo dopravu Zásilkovnou na adresu případně do Zásilkovny nebo za boxu. Aktuální ceny najdete vždy v košíku.

 

Jak lze nákup dopravit?

Osobní odběr

Máte to k nám kousek nebo plánujete cestu kolem? Využijte možnost osobního odběru objednávky přímo v naší lékárně ZDARMA. Zboží můžete zaplatit předem, nebo na místě hotově, kartou či benefitní kartou.

 

Zásilkovna

Objednané zboží bude dopraveno na vybrané výdejní místo Zásilkovny zpravidla do druhého dne.  na vybrané výdejní místo Zásilkovny. Seznam výdejních míst s podrobnými informace najdete zde.

V okamžiku expedice obdržíte email o předání zásilky přepravci společně s číslem zásilky a odkazem, kde je možné sledovat průběh doručování.

Po doručení na výdejní místo budete informování e-mailem i formou SMS, že je vaše zásilka připravena k odběru. Obdržíte heslo pro vyzvednutí, které slouží jako doklad pro ověření (zásilka tedy může být vydána i jiné osobě, které své heslo sdělíte).

Standardní úložní doba na výdejních místech Zásilkovny je 5 dní, je ji však možné prodloužit až na 21 dní.

Na všech výdejních místech je možné platit v hotovosti, na vybraných místech i platební kartou.

 

Plaťte snadno a pohodlně

Online platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána GP Webpay. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny. Veškeré informace jsou šifrovány. 

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Kontakty na poskytovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel:  +420 228 224 267

 

Platba hotově, kartou i poukázkami v lékárně

 

V případě, že se rozhodnete vyzvednout si balíček v naší kamenné lékárně, nabízíme možnost platby na místě. Přijímáme hotovost, platební karty i benefitní poukázky.

 

Dobírka

U všech smluvních dopravců nabízíme možnost platby za nákup dobírkou přímo u řidiče. Za zboží platíte až při převzetí zboží od doručovatele (pošta, kurýr, výdejní místo).